Ověření znalostí

Cílem vzdělávání je zajistit zaměstnancům dovednosti, jež použijí pro zefektivnění a zkvalitnění své práce. Vzdělávací projekty musí prvně řešit skutečnou potřebu identifikovanou ve firmě, a společně s tím přinášet kvantifikovatelný efekt. Ideálním přínosem je samozřejmě růst produktivity, ten však není snadné změřit či odhadnout.

 

Máme-li identifikovatelnou potřebu vzdělávání, je klíčové provést znalostní audit – průzkum, co účastníci plánované vzdělávací aktivity v dané oblasti znají. K průzkumu používáme dvou nástrojů:

 

 1. Portál MojeZnalosti.CZ – námi vytvořená platforma i testovací otázky. Výhodou je nenáročnost a rychlost provedení znalostních testů. Je tak snadno možné udělat testování před vzdělávací akcí i po vzdělávací akci, a srovnat jejich výsledky.
   
 2. ECDL testy – mezinárodní koncept definice vzdělávacího obsahu a ověřovacích testů. Naše společnost provádí přípravu na ECDL testování (naše vzdělávací program jsou připraveny v souladu se sylaby konceptu ECDL), samotné testy uchazeči absolvují v některém z akreditovaných testovacích středisek konceptu ECDL (jejich kompletní seznam je k dispozic na webu ecdl.cz).

 

 

  On-Line TEST ZNALOSTÍ

  Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

   OBJEDNEJTE SE NA ZKOUŠKU ECDL

   Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

   SoftGate, s. r. o.

   IČ: 28762908
   DIČ: CZ28762908
   VÁŽNÍ 531 – SKLADIŠTNÍ OBLAST
   500 03 Hradec Králové
    
   VÁŽNÍ 531 – SKLADIŠTNÍ OBLAST
   500 03 Hradec Králové