Ověření znalostí

Cílem vzdělávání je zajistit zaměstnancům dovednosti, jež použijí pro zefektivnění a zkvalitnění své práce. Vzdělávací projekty musí prvně řešit skutečnou potřebu identifikovanou ve firmě, a společně s tím přinášet kvantifikovatelný efekt. Ideálním přínosem je samozřejmě růst produktivity, ten však není snadné změřit či odhadnout.

 

Máme-li identifikovatelnou potřebu vzdělávání, je klíčové provést znalostní audit – průzkum, co účastníci plánované vzdělávací aktivity v dané oblasti znají. K průzkumu používáme dvou nástrojů:

 

  1. Portál MojeZnalosti.CZ – námi vytvořená platforma i testovací otázky. Výhodou je nenáročnost a rychlost provedení znalostních testů. Je tak snadno možné udělat testování před vzdělávací akcí i po vzdělávací akci, a srovnat jejich výsledky.
     
  2. ECDL testy – mezinárodní koncept definice vzdělávacího obsahu a ověřovacích testů. Naše společnost provádí přípravu na ECDL testování (naše vzdělávací program jsou připraveny v souladu se sylaby konceptu ECDL), samotné testy uchazeči absolvují v některém z akreditovaných testovacích středisek konceptu ECDL (jejich kompletní seznam je k dispozic na webu ecdl.cz).

 

 

NAPIŠTE NÁM SVÉ POŽADAVKY


Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

OBJEDNEJTE SE NA ZKOUŠKU ECDL


Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

SoftGate, s. r. o.

IČ: 28762908
DIČ: CZ28762908
VÁŽNÍ 531 – SKLADIŠTNÍ OBLAST
500 03 Hradec Králové
 
 
VÁŽNÍ 531 – SKLADIŠTNÍ OBLAST
500 03 Hradec Králové