O nás

Cílem společnosti je nabízet zákazníkům profesionální služby s vysokou přidanou hodnotou, které jim usnadní využití informačních technologií a pomocí ICT řešení zefektivní hlavní proces (business) firmy.

2023
Online školení i mimo ČR ( Itálie, Velká Británie, Kongo).
2022
Školíme LIVE: PREZENČNĚ, ONLINE, HYBRIDNĚ. Spolupracujeme a podporujeme personalisty při FIREMNÍM VZDĚLÁVÁNÍ - od průzkumu znalostí, přes návrh a organizaci kurzu až po certifikát, a navazující prohlubující vzdělávání.
2021
V tomto roce jsme úspěšně poskytli know-how v oblasti vzdálené výuky učitelům, a uspořádali řadu vzdělávacích akcí pro základní a střední školy na téma živá distanční výuka.
2020
V průběhu pandemických omezení jsme začali pořádat živá online školení pro firmy i jednotlivce, která zajistila "bezkontaktní" výuku na dálku a umožnila účastníkům se vůbec vzdělávat.
2019
Spustili jsme novou generaci portálu mojeznalosti.cz, nově včetně encyklopedie se zajímavými návody a informacemi ze světa IT.
2018
Nově školíme i pokročilé kurzy: SQL Server, nástroje BI, Office 365, Google Apps, online marketing
2017
Významně jsme rozšířili náš lektorský tým a v rámci služeb začínáme provádět znalostní audit
2016

Přesunuli jsme sídlo společnosti do nových prostor v Hradci Králové ve Vážní ulici, v rámci nichž jsme zařídili vlastní školící místnost. Začali jsme pořádat veřejné kurzy také v Praze.

2015

Vznikají nové responzivní webové stránky www.softgate.cz zaměřené na počítačová školení a www.softgate.systems spjaté s vývojem SW, grafikou a weby.

2014

Jako alternativu k prezenčním kurzům nabízíme zákazníkům on-line školení na www.SkolimeNazivo.CZ.

2013

Vzniká SoftGate Systems, s.r.o., která přebírá veškeré činnosti související s vývojem SW, grafikou a webovými stránkami.

Spouštíme MojeZnalosti.CZ, které nám pomáhají získat vstupní informace o úrovni znalostí účastníků kurzů. Umíme změřit efektivitu každého školení.

2012

Pořizujeme již druhou mobilní počítačovou učebnu čítající 11 výkonných notebooků a rozjíždíme první kurzy počítačové grafiky.

Naše firma je akreditována jako testovací středisko v konceptu ECDL Advanced, toho času jedenáctá v ČR.

2011

Narůstá množství zakázek v oblasti vývoje SW, realizujeme první weby a grafické návrhy.

2010

Intenzivně pracujeme na zdokonalování a rozšiřování nabídky kurzů.

2009

Transformací fyzické osoby vzniká společnost SoftGate, s.r.o. Kromě počítačových kurzů se začínáme profilovat rovněž jako firma vyvíjející SW.

Stáváme se akreditovaným testovacím střediskem v konceptu ECDL Core („Evropský počítačový řidičák“).

2008

Naše společnost úzce spolupracuje s Technologickým centrem v Hradci Králové, kde máme kanceláře a v jehož prostorách se také konají naše kurzy.

2007

Ke klientům začínáme jezdit s naší první vlastní mobilní počítačovou učebnou.

2006

Zákazníkům nabízíme služby v oblasti vzdělávání počítačových dovedností a realizujeme naše první školení pod tehdejším názvem BuildIT.

SoftGate, s. r. o.

IČ: 28762908
DIČ: CZ28762908
VÁŽNÍ 531 – SKLADIŠTNÍ OBLAST
500 03 Hradec Králové
 
VÁŽNÍ 531 – SKLADIŠTNÍ OBLAST
500 03 Hradec Králové