KONTAKT

SoftGate, s. r. o.

IČ: 28762908
DIČ: CZ28762908
Vážní 531 – Skladištní oblast
500 03 Hradec Králové
 

Jak se k nám dostat:

MHD

Přibližně 50 metrů od budovy je zastávka MHD, autobusové linky č. 12, 14, 23, 27, zastávka Skladištní oblast.
 

AUTO

Ze směru Praha Sjezd z D11, dále dle ukazatelů na Hradec Králové po silnici E67; ta se záhy změní v ulici Kutnohorská, po ní až k budově Hasičského záchranného sboru (cca 3 km), zde odbočte vlevo směrem na kruhový objezd; na něm odbočte vpravo ve směru na Náchod; pokračujte rovně silnicí I. třídy č. 11; rovně přes dva menší kruhové objezdy; na třetím kruhovém objezdu v pořadí odbočte vpravo na silnici I. třídy č. 35 (Koutníkova ulice); pokračujte rovně ulicí Antonína Dvořáka, posléze se změní na ulici Pilnáčkovu; na velké světelné křižovatce u Obi jeďte rovně a na další světelné křižovatce (před nadjezdem) odbočte vlevo (ulice Buzulucká); jeďte stále po hlavní ulici (Pouchovská) a řiďte se ukazateli na Skladištní oblast; u hřbitova na Pouchově zabočte doprava do ulice Vážní; SoftGate sídlí téměř na konci ulice Vážní po pravé straně (šedivá budova).
Ze směru Náchod, Liberec Do Hradce Králové přijíždíte po silnici I. třídy č. 35; míjíte obec Smiřice a pokračujete stále na Hradec Králové; na velkém kruhovém objezdu (u ZVU) odbočte doleva směrem na centrum města; jeďte po silnici I. třídy č. 35 (Koutníkova ulice); pokračujte rovně ulicí Antonína Dvořáka, posléze se změní na ulici Pilnáčkovu; na velké světelné křižovatce u Obi jeďte rovně a na další světelné křižovatce (před nadjezdem) odbočte vlevo (ulice Buzulucká); jeďte stále po hlavní ulici (Pouchovská) a řiďte se ukazateli na Skladištní oblast; u hřbitova na Pouchově zabočte doprava do ulice Vážní; SoftGate sídlí téměř na konci ulice Vážní po pravé straně (šedivá budova). Parkování je zdarma před budovou nebo za budovou (po průjezdu bránou)..
 

VLAK

Výstupní stanicí je Hradec Králové – hlavní nádraží, kde přestoupíte na MHD (linka č. 12). Výstupní stanicí je zastávka Skladištní oblast.
 

AUTOBUS

Vystoupíte na Terminálu hromadné dopravy, kam přijíždí autobusové spoje. Odtud pěšky směrem k vlakovému nádraží (2 minuty) a poté MHD (bus č.12) do zastávky Skladištní oblast.